19 Yıldır Güvenilir Ürün ve Hizmet
Üretimden Montaja Anahtar Teslim Hizmetler Sunuyoruz

Türkiye'nin markası olarak tüketicilere "Her Gün Daha İyi" bir müşteri deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. DUSCHE, "Her Gün Daha İyi" felsefesine dayanarak duşakabin, duş teknesi, küvet ve banyo aksesuarları alanında geliştirdiği inovasyonlar, ortaya koyduğu tasarımlar ve işlevsel çözümleri ile müşterilerine ilham verir.

DUSCHE KABIN VE KUVET SISTEMLERI INS. SAN VE TIC A.S. hem üretici, ithalatçı ve de ihracatçı bir firma olarak 2001 yılından beri faaliyet alanı başta küvet, compact sistemleri, duşakabin yedek parçaları ayrıca el duşları, flexible hortumlar, duş hortumları, hareketli duş sistemleri hortumları, hareketli duş sistemleri olmak üzere banyo ile her türlü ürün ve aksesuarlarıdır. Bu bilgi birikimi ve kazanılmış tecrübeyi siz değerli müşterilerimize nihayi ürün gamında ‘’DUSCHE’’ markası altında Küvet ve Kabin Sistemleri olarak hizmet vermeye karar verdik.

DUSCHE KABIN VE KUVET SISTEMLERI INS. SAN. TIC A.S . ‘’DUSCHE’’ markası ile 2012 yılından beri Sultanbeyli-İSTANBUL’daki 1400 m2 kapalı alanda DUŞAKABİN, JAKUZİ, COMPAKT, DİKEY DUŞ SİSTEMLERİ üretimi yapmaktadır.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel projelerini de, teknik bilgi ve donanımımız sayesinde sorunsuz bir şekilde çözebilmekteyiz.

Şirketimiz müşteri odaklı hizmet anlayışı içerisinde çalışmaktadır. Siz değerli müşterilerimize, kaliteyi uygun fiyata sunarak, pazardaki gücünüze güç katabilmek için çözüm ortağınız olarak hizmet vermeyi kendimize ilke edindik.

Türkiye’de ürünlerimiz ‘’DUSCHE’’ markası adı altında CNR KABİN VE KÜVET SİSTEMLERİ EML.SAN.TİC.LTD.ŞTİ garantisi altında satılmaktadır.

Hedefimiz öncelikle Türkiye pazarında söz sahibi olmak, sonrasında da Orta Doğu ve Avrupa da marka olmaktır. ‘’DUSCHE’’ – TÜRKİYE’NİN MARKASI’dır. Birlikte çalışmanın ayrıcalığını yaşamak dileğiyle başarılı ve huzurlu günler dileriz.

Hayalinizdeki Banyo İçin Bize Ulaşın

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

  • 19 Yıllık Tecrübe
  • İhtiyacınıza Uygun Çözümler
  • Doğru İş Plnı
  • Güvenilir Hizmet
  • Uzman Kadromuz
  • Hizmet Sonrası Destek
Ve çok daha fazlası, gelin Hemen tanışalım
Bizi Hemen Arayın  (553) 945 57 00 - (553) 946 57 00
Hayalinizdeki Banyo için Ücretsiz Keşif Formunu Doldurun
0
Teslim Edilen Duşakabin
0
Metrekare Proje İmalatı
0
Mutlu Müşteri
0
Firma Referansı

Referanslarımızdan Bazıları